Artık Asansör Bekleme Derdi Sona Eriyor…!

ankara-asansor-blog

Teknolojinin hızla gelişme ile birlikte birçok sektörde yenilikleri de beraberinde getiriyor.  Bir asansör firmasının piyasaya sunmuş olduğu yeni bir asansör ile kapı ve asansör iletişim sistemiyle asansörü kullanan bina sakinleri veya iş yeri sahip/çalışanları tanıyor.

Sistemin işleyişine geldiğimizde asansöre binmek isteyen kişi apartmana girdiğinde otomatik olarak ışık yakan sistem asansör sistemini harekete geçiriyor ve asansörü hemen giriş kata çağırıyor. Böylece kişi asansör beklemeyerek zamandan taasarruf ve asansör kullanıcısına rahatlık sağlıyor.

Teknojinin bu denli hızlı gelişmesi ile birlikte asansör sektöründe de bu tip değişikliklerin yaşanması sektöre bir rekabet ve hareket katacağı kuşkusuz.  NAT Teknik & Asansör olarak bizlerde yeni teknolojiyi kullanarak sizler için güvenli ve rahat asansör tamir ve asansör bakımı, asansör montajı gibi bir çok konuda sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. Asansör ile aklınıza takılan tüm soru, görüş ve önerileriniz için lütfen ofisimizden bilgi alınız.  ( 0312 230 15 06 )

1 Yorum

  1. Pingback: NAT Teknik & Asansör | Ankara Asansör Firması – Asansörlerde neden ayna olduğunu hiç düşündünüz mü ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir